Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2013

ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ

Με εξαιρετική εμφάνιση - ειδικότερα στο Β' ημίχρονο οι 'μικροί"της Δόξας ανέτρεψαν 2 φορές το σκορ με αντίπαλο την ΑΕ Μάνης στο γήπεδο του Κορδία χτες (Σάββατο) το μεσημέρι.
Στη συνέχεια προηγήθηκαν με 3-2 και έχασαν τους 3 βαθμούς ελάχιστα δευτερόλεπτα πριν τη λήξη από μία καθαρά άτυχη στιγμή.
Η απόδοση της Ομάδας μετά την ανάπαυλα ήταν εντυπωσιακή (σκορ ημιχρόνου 0-1) και τα παιδιά δείχνουν ότι ο δρόμος τους προς την ανδρική ομάδα είναι πολύ σύντομος.
Τελικό αποτέλεσμα 3-3.
Το πάθος και ο δυναμισμός τους όμως πρέπει να αποτελέσουν παράδειγμα προς μίμηση.

Ας ελπίσουμε να δούμε ίδιο πάθος και σήμερα το απόγευμα, όπου αισιοδοξούμε να πάρουμε τους πρώτους 3 βαθμούς νίκης, σε συνδυασμό με αξιόλογη εμφάνιση.

Ραντεβού για όλους στα αποδυτήρια της Ομάδας στις 16:30

ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 08/12/13 18:00      ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.